Margot tyčinka s kokosovou příchutí Orion, energie v kj, kalorie | KalorickéTabulky.cz

Margot tyčinka s kokosovou příchutí Orion

Množství:
X

Energie: 1 898 kJ
Kalorie: 453,62 kcal
Jednotka: 1x 100 g
Kategorie: Sladkosti
Značka: Orion
Bílkoviny: 7,6 g
Sacharidy: 59,1 g
   Z toho cukry: 52,5 g
Tuky: 19,9 g
   Z toho nasycené mastné kyseliny: 9,3 g
   Transmastné kyseliny: -
   Cholesterol: -
Vláknina: 3,6 g
Sodík: 0,010 g
Vápník: -
GI: -

Obsah potraviny:

Tyčinka Margot se vyrábí z cukru, sójové mouky, glukózového sirupu, rostlinného tuku, ztuženého rostlinného tuku, kakaového prášku, sušené syrovátky, aroma, kakaové hmoty, kakaového másla, sušeného mléka, laktózy, rostlinného koncentrátu, rostlinného extraktu, směsi ořechů, fruktózového sirupu, alkoholu, ovocné složky, kokosu, sušených vaječných bílků, rýžových křupinek, soli a látek E422 – glycerol, E322 – lecitinů, E476 – polyglycerolupolyricinoleátu, E1103 - invertasy, E101 – riboflavinu a E160a(ii) – beta-karotenu.

Vliv na zdraví:

Výrobek je bohatým zdrojem cukru, tuku a přídatných látek, a proto není vhodný pro zdravý životní styl. Konzumace čokoládových tyčinek je nevhodná zejména pro osoby se sklony k nadváze, nadváhou, obezitou či diabetem. Před závislostí na pamlscích tohoto typu se snažte uchránit také svoje děti. Buďte jim vzorem. Použitá „éčka“ nemají žádné zjištěné nežádoucí účinky.

Praktické rady:

Čokoládovou tyčinku Margot nahraďte kouskem kvalitní hořké čokolády nebo si upečte celozrnný koláč s ovocem, ořechy, tvarohem či kousky čokolády.